Archiwum aktualności
Zapisy na specjalistyczne kursy orgaznizowane w ramach projektu PDF Drukuj
W semestrze letnim 2011/2012 organizowane będą specjalistyczne kursy (szkolenia) dla poszczególnych kierunków zamawianych. Aby uczestnicznyć w zajęciach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie projektu w zakładce Rekrutacja.
Więcej…
 
Wniosek oraz oświadczenie o przyznanie stypendium motywacyjnego w ramach projektu "Inżynier na miarę XXI wieku" PDF Drukuj
Poniżej zamieszczony został wniosek oraz oświadczenie dla studentów ubiegających się o przyznanie stypendium motywacyjnego w ramach projektu "Inżynier na miarę XXI wieku".
Więcej…
 
Zwiedzali laboratoria i minifabrykę PDF Drukuj
600 uczniów odwiedziło Wydział Budowy Maszyn i Informatyki podczas dni otwartych.
Więcej…
 
I Międzyuczelniana Konferencja Studentów oraz Młodych Naukowców "Inżynier XXI wieku" PDF Drukuj
Z przyjemnością informujemy, że w dniu 25 listopada 2011r. odbędzie się I Konferencja Naukowa Studentów i Młodych Naukowców, organizowana przez interdyscyplinarne koło naukowe "Inżynier na miarę XXI wieku".
Więcej…
 
Pojedynek robotów w nowoczesnym laboratorium PDF Drukuj
Laboratorium projektu „Inżynier na miarę XXI wieku” Wydziału Budowy Maszyn i Informatyki, wyposażone m.in. w trójwymiarowe skaner i drukarkę, minifabrykę oraz roboty, uroczyście zostało otwarte w budynku A na Błoniach.
Więcej…
 
Drukarka 3D Zcorp 650, skaner laserowy E-scan, system BEASY PDF Drukuj
W ramach działalności inerdyscyplinarnego koła naukowego "Inżynier na miarę XXI wieku" udało się sfinalizować zakupy następujących sprzętów oraz oprogramowania:
Więcej…
 
Uwaga! Wnioski o przyznanie stypendium motywacyjnego dla studentów bez nr NIP PDF Drukuj
Studenci składający wnioski do dziekanatu o przyznanie stypendium motywacyjnego, a nie posiadający numeru indentyfikacji podatkowej (NIP), proszeni są o nie wypełnianie we wniosku pola o nazwie "nr NIP".
 
Regulamin przyznawania stypendiów motywacyjnych PDF Drukuj
Zarządzenie nr 413/2010/2011 z dnia 23 listopada 2010 roku w sprawie wprowadzenia Regulaminu przyznawania stypendiów motywacyjnych w ramach studiów zamawianych stacjonarnych na wydziale Budowy Maszyn i Informatyki.
Więcej…
 
Regulamin Koła Naukowego "Inżynier na miarę XXI wieku" PDF Drukuj
W dniu 24 listopada 2010 Koło Naukowe "Inżynier na miarę XXI wieku", działający przy Wydziale Budowy Maszyn i Informatyki, zostało oficjalnie zarejestrowane i otrzymało numer ATH-27/10.
Więcej…
 
Zarząd Interdyscyplinarnego Koła Naukowego "Inżynier na miarę XXI wieku" PDF Drukuj
W dniu 2 listopada 2010 roku odbyło się pierwsze zebranie Interdyscyplinarnego Koła Naukowego "Inżynier na miarę XXI wieku". Na spotkaniu przeprowadzono wybory do zarządu koła.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 8
Aktualności
08.12.14    | Listy studentów którym przyznano stypendia motywacyjne w ramach projektu: „INŻYNIER NA MIARĘ XXI WIEKU”
Poniżej przedstawiamy listy studentów którym przyznano stypendia motywacyjne w ramach projektu: „INŻYNIER NA MIARĘ XXI WIEKU”
> Więcej
08.12.14    | Listy rankingowe studentów, którzy spełniają wymagania do otrzymania stypendium motywacyjnego w ramach projektu : „Inżynier na miarą XXI wieku”
Poniżej przedstawiamy listy rankingowe studentów, którzy spełniają wymagania do otrzymania stypendium motywacyjnego w ramach projektu :  „Inżynier na miarą XXI wieku”
> Więcej
01.12.14    | IV Międzynarodowa Konferencja „Inżynier XXI wieku” – harmonogram wraz z listą zgłoszonych referatów

W dniu 05 grudnia 2014 roku o godzinie 08:15 w sali L128 rozpocznie się IV Międzynarodowa Konferencja Studentów oraz Młodych Naukowców „Inżynier XXI wieku”.

> Więcej