Archiwum aktualności
Specjalistyczny kurs języka angielskiego - podział na grupy PDF Drukuj
Specjalistyczny kurs języka angielskiego - podział na grupy: [pobierz_Listę]

Nw. osoby nie pisały testu poziomującego z języka angielskiego. Zapraszamy Państwa na test w najbliższy wtorek tj. 09.10.2012 na godz. 11.30 do sali A21.
Więcej…
 
REKRUTACJA - Mechanika i Budowa Maszyn II st. studiów stacjonarnych PDF Drukuj
Informujemy, iż od 12 czerwca do września br. trwa rekrutacja na II stopień studiów dziennych na kierunku zamawianym:  Mechanika i Budowa Maszyn.
Więcej…
 
Lista osób zakwalifikowanych na wyjazd na Targi Maszynowe MSV Brno 2012 PDF Drukuj
Wyjazd: 11 września 2012 roku o godz. 6:00 z płyty dolnej PKS w Bielsku-Białej.
Więcej…
 
Wykłady dla studentów kierunku zamawianego: Informatyka PDF Drukuj
W dniach 05.06.2012 oraz 12.06.2012 prof. Andrzej Kwiecień z Politechniki Śląskiej wygłosi serię specjalistycznych wykładów dla studentów kierunku: Informatyka,  pt.:
Więcej…
 
KONKURS PDF Drukuj
Biuro projektu „Inżynier na miarę XXI wieku” ogłasza konkurs na najlepszą pracę wykonaną w ramach zajęć w kole naukowym „Inżynier na miarę XXI”.
Więcej…
 
Zapisy na wyjazd na targi do Brna oraz Krakowa PDF Drukuj
W ramach projektu "Inżynier na miarę XXI wieku" organizowane są dwa wyjazdy:
Więcej…
 
Zaproszenie do składania ofert na przeprowadzenie specjalistycznych wykładów dla studentów kierunku: Informatyka PDF Drukuj
Wydział Budowy Maszyn i Informatyki Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pt. „Inżynier na miarę XXI wieku”, w ramach którego zostaną zrealizowane specjalistyczne wykłady dla kierunku: Informatyka, 2 i 4 semestru.
Więcej…
 
Wykłady dla kierunku: Informatyka, sem. 2 oraz 4 PDF Drukuj
W dniach 14 - 15.05.2012 prof. Juan Carlos Burguillo-Rial z Uniwersytetu w Vigo wygłosi serię wykładów pod ogólnym tytułem: Zastosowanie teorii gier w modelowaniu sieci ad-hoc wykorzystywanych w sterownikach nawigacyjnych.
Więcej…
 
invited lectures PDF Drukuj
Faculty Of Mechanical Engineering
and Computer Science
University of Bielsko-Biała
2 Willowa Street
Poland
Więcej…
 
HARMONOGRAM KURSÓW W RAMACH PROJEKTU „Inżynier na miarę XXI wieku” rok 2012 PDF Drukuj
W tabeli poniżej przedstawiono harmonogram kursów organizowanych w ramach zajęć dodatkowych. Listy osób przyjętych zostaną przedstawione na pierwszych zajęciach. Poszczególne kursy, w pierwszej kolejności, skierowane są do studentów z kierunków wymienionych w kolumnie "uczestnicy".
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 8
Aktualności
08.12.14    | Listy studentów którym przyznano stypendia motywacyjne w ramach projektu: „INŻYNIER NA MIARĘ XXI WIEKU”
Poniżej przedstawiamy listy studentów którym przyznano stypendia motywacyjne w ramach projektu: „INŻYNIER NA MIARĘ XXI WIEKU”
> Więcej
08.12.14    | Listy rankingowe studentów, którzy spełniają wymagania do otrzymania stypendium motywacyjnego w ramach projektu : „Inżynier na miarą XXI wieku”
Poniżej przedstawiamy listy rankingowe studentów, którzy spełniają wymagania do otrzymania stypendium motywacyjnego w ramach projektu :  „Inżynier na miarą XXI wieku”
> Więcej
01.12.14    | IV Międzynarodowa Konferencja „Inżynier XXI wieku” – harmonogram wraz z listą zgłoszonych referatów

W dniu 05 grudnia 2014 roku o godzinie 08:15 w sali L128 rozpocznie się IV Międzynarodowa Konferencja Studentów oraz Młodych Naukowców „Inżynier XXI wieku”.

> Więcej