Targi i wizyty studyjne PDF Drukuj
Targi oraz wizyty studyjne dają studentom możliwość zorientowania się w tendencjach rozwoju przemysłu, a także bezpłatnego udziału w tematycznych seminariach naukowo-technicznych oraz zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami z dziedziny automatyki, mechaniki i informatyki w trakcie pracy. Nie bez znaczenia są bezpośrednie kontakty nawiązywane pomiędzy potencjalnymi przyszłymi pracownikami i pracodawcami.

Projekt „Inżynier XXI wieku" zakłada bezpłatny udział grup studentów w Międzynarodowych Targach Poznańskich ITM, Międzynarodowych Targach Maszynowych w Brnie, Międzynarodowych Targach Automaticon w Warszawie, Automa w Poznaniu, Eurotool w Krakowie oraz wizyty studyjne w zakładach pracy: Fabryka Kotłów RAFAKO S.A., Racibórz, Fiat Auto Poland S.A., Tychy.


 

Lista osób zakwalifikowanych na wyjazd na Międzynarodowe Targi Maszynowe EuroTOOL 2012 w Krakowie

Wyjazd: 17 października (środa) 2012 roku o godz. 7:30 z dolnej płyty PKS w Bielsku-Białej.

Wszystkie osoby biorące udział w wyjeździe zostały zwolnione z udziału w zajęciach dydaktycznych w tym dniu. Kopia pisma do pobrania w pokoju A323.


 

Zapisy na wyjazd na targi do Brna oraz Krakowa

W ramach projektu "Inżynier na miarę XXI wieku" organizowane są dwa wyjazdy:
 1. MSV 2012 - Brno - 11.09.2012
  Są to jedne z największych targów maszynowych w Europie, w ramach których zostaną zorganizowane:
  • Międzynarodowe Targi Maszynowe - MSV
  • Międzynarodowe Targi Obrabiarek i Formierek - IMT
  • Międzynarodowe Targi Technik Spawalniczych - WELDING
  • Międzynarodowe Targi Odlewnictwa - FOND-EX
  • Międzynarodowe Targi Obróbki Powierzchni - PROFINTECH
  • Międzynarodowe Targi Tworzyw Sztucznych i Kompozytów - PLASTEX
 2. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów - EUROTOOL® - 17.10.2012 Kraków
  Uznawane są za jedno z najważniejszych miejsc spotkań specjalistów z branży obróbki mechanicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Ponadto, we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Upowszechniania Komputerowych Systemów Inżynierskich ProCAx zorganizowano Salon Technologii CAx.
Aby uczestniczyć w wyjeździe należy wypełnić formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie projektu w zakładce Rekrutacja. Zasady rekrutacji znajdują się w Regulaminie udziału w projekcie "Inżynier na miarę XXI wieku" dostępnym w zakładce Regulaminy.

Listy rankingowe osób spełniających zasady rekrutacji zostaną opublikowane na stronie projektu.
 
Aktualności
08.12.14    | Listy studentów którym przyznano stypendia motywacyjne w ramach projektu: „INŻYNIER NA MIARĘ XXI WIEKU”
Poniżej przedstawiamy listy studentów którym przyznano stypendia motywacyjne w ramach projektu: „INŻYNIER NA MIARĘ XXI WIEKU”
> Więcej
08.12.14    | Listy rankingowe studentów, którzy spełniają wymagania do otrzymania stypendium motywacyjnego w ramach projektu : „Inżynier na miarą XXI wieku”
Poniżej przedstawiamy listy rankingowe studentów, którzy spełniają wymagania do otrzymania stypendium motywacyjnego w ramach projektu :  „Inżynier na miarą XXI wieku”
> Więcej
01.12.14    | IV Międzynarodowa Konferencja „Inżynier XXI wieku” – harmonogram wraz z listą zgłoszonych referatów

W dniu 05 grudnia 2014 roku o godzinie 08:15 w sali L128 rozpocznie się IV Międzynarodowa Konferencja Studentów oraz Młodych Naukowców „Inżynier XXI wieku”.

> Więcej